Ing. Tomáš Nechvátal

CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed

+420 737 537 376
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.tomasnechvatal.cz

Vstupte na osobní stránky Tomáše Nechvátala

Motto: Drž se svého snu, cesta se mění, ale cíl je stejný.

Po studiu jsem začal pracovat v oboru jako školitel bezpečné a ekonomické jízdy řidičů těžkých nákladních vozidel. Asi po dvou letech jsem se vypracoval na Vedoucího vnitrostátní dopravy, nicméně po uskutečnění výzev, které mě na tuto pozici dovedly, mě práce přestávala naplňovat.
A proč reality?
K realitám jsem se dostal po své osobní zkušenosti s hledáním a koupí domu, což nebylo vůbec jednoduché, jak jsem záhy pomalu zjišťoval. Také nám to s manželkou zabralo skoro rok a půl, než jsme našli ten pravý, vysněný.
Bez dřívějších zkušeností je těžké se v realitní džungli zorientovat a vlastní bydlení dříve či později řeší každý z nás. Potkávání se s lidmi a plnění jejich přání a představ ohledně jejich vysněného bydlení je pro mě novou životní výzvou.
Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu. Vaše spokojenost je pro mě tou nejlepší odměnou.

Zdeněk Čiháček

CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed

+420 777 116 573
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zdenekcihacek.cz

Vstupte na osobní stránky Zdeňka Čiháčka

Motto: Srdce do obchodu patří.

Jsem realitní poradce, manžel a táta dvou dětí v jedné osobě.
Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Brně a začal pracovat jako konstruktér ve firmě ZETOR. Po dvou letech mě práce v kanceláři nenaplňovala a věděl jsem, že potřebuji osobní posun někam dále. Začal jsem tedy pracovat u obchodní firmy jako obchodní zástupce a přímý kontakt se zákazníkem byl ten správný směr.
Proč reality? Je to obor, který se dotýká každého z nás, protože každý musí někde bydlet. K tomuto kroku mě nasměrovala moje kamarádka, která mi ukázala, že i reality lze dělat jinak, kde klient je vždy na prvním místě a kde mohu uplatnit svoje obchodní dovednosti.
Než začnete prodávat či kupovat nemovitost, je dobré se informovat.